Dlaczego Elkarbus to bezpieczny autobus

NASZA FIRMA NA NALEŻY DO OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU „BEZPIECZNY AUTOBUS”

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczny autobus to taki w którym przestrzegane są wszelkie procedury. Dlatego przykładamy ogromną uwagę do szkolenia i dobierania do wycieczek z Państwem wykfalifikowanej kadry. Bezpieczeństwo naszych usług jest dla nas wartością priorytetową.

Nasza firma należy do programu „Bezpieczny autobus” powołanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Daje to możliwości sprawdzenia pojazdu, którym zamierzamy wysłać dziecko lub sami planujemy wybrać się w podróż. Każde sprawdzenie naszego pojazdu przez Policję jest odnotowywane w bazie danych Policji do którego mają Państwo wgląd na stronie.
https://bezpiecznyautobus.gov.pl/

Zapytaj o pojazd z naszej floty, który Cię interesuje i sprawdź:

+48 691 441 677

Pasy bezpieczeństwa

Nasze pojazdy wyposażone są bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu kierowca i pasażerowie chronieni są przed urazami wynikającymi z uderzenia w twarde przedmioty wnętrza autokaru czy wypadnięcie z siedzenia w razie potrzeby ostrzejszego hamowania wymuszonej dynamiczną zmianą sytuacji na drodze.

Wynajem autokaru z pilotem

Współpracujemy z pilotami wycieczek dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić zarówno komfort w czasie podróży jak i bezpieczeństwo. Pilot to osoba, która pozostaje w czynnym kontakcie z pasażerami. Pomaga zarówno opiekunom wycieczek dla dzieci jak i młodzieży jak i dba o to aby Państwa przejazd nie był nudny.

Obostrzenia rządowe

Podróż odbywa się w maseczkach. 
Po każdym kursie następuje dokładne sprzątanie, następnie dezynfekcja wszystkich części dotykowych w autokarze. Na koniec autokar poddawany jest 30 minutowemu procesowi ozonowania. Następnie autokar jest wietrzony przez około 50 minut. Osoby wsiadające mają każdorazowo dezynfekowane dłonie. Każdy nasz pojazd wyposażony jest w specjalne filtry klimatyzacji przeciw wirusowe, przeciw grzybicze.