ElkarBUS- wynajem busa osobowego- SOSNOWIEC
MERCEDES SPRINTER VIP BUS

WYNAJEM BUSA OSOBOWEGO Z KIEROWCĄ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH!

Proponujemy Państwu wynajem busa osobowego Mercedes Sprinter  2019 r. euro 6 – Vip Bus, który jest dostępny w dwóch wersjach:

  1.  22 osoby + 1 pilot- wersja standardowa
  2. 17 osób + 1 ze stolikami- w wersji biznes

Bus jest wyposażony w:

  • Lodówkę
  • Ładowarki USB
  • Pasy bezpieczeństwa
  • Klimatyzację
  • Oświetlenie LED
  • Regulowane fotele
  • Dodatkowe miejsce na Bagaże

MERCEDES SPRINTER VIP BUS to świetny wybór jeżeli chcesz podróżować w mniejszym gronie w środku transportu z najwyższej półki. Wynajem busa osobowego z kierowcą można dostosować do wymogów klienta i jest od dostępny w dwóch opcjach wyposażonych w najnowsze udogodnienia co pozwala podróżować w najwyższym dostępnym na runku standardzie. W zależności od potrzeb można dostosować go zarówno dla większej liczby osób jak i wyposażyć w stoliki przy, których będzie można usiąść i zarówno skupić się na pracy lub zjeść posiłek jak i rozegrać turniej gry w karty wśród pasażerów.

Oczywiście wszystko pod okiem sympatycznej Pani pilot, która posiada doświadczenie dzięki czemu podróż będzie zarówno przebiegać sprawnie jak i dobrej atmosferze co sprawi, że czas spędzony na trasie zleci szybciej. Nie możemy Państwu zagwarantować, że czas spędzony w hotelu będzie równie komfortowy co podróż naszym busem. Jednak, żeby dojechać na miejsce wybieramy tylko najlepszych kierowców dzięki doświadczeniu w szkoleniu kierowców zawodowych. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest doświadczenie zarówno przy trasach, krótkich krajowych jak w przewozie osób międzynarodowym.

 

 

Z nami dojedziesz do celu Szybko, Komfortowo i Bezpiecznie!

Skontaktuj się już teraz i dopytaj o szczegóły