Wynajem autokarów dla szkół, przedszkoli, uczelni

WYCHODZIMY ZE SPERSONALIZOWANĄ OFERTĄ DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI, UCZELNI NA:

  • wycieczki szkolne
  • obozy
  • zielone szkoły
  • ferie
  • wyjazdy na narty
  • obozy narciarskie i snowbordowe.

Każdy nauczyciel i osoba zatrudniona w placówkach oświatowych wie na pewno, że dzieciaki szybką się nudzą i trudno utrzymać ich uwagę jak i mieć je wszystkie na oku. Dlaczego wynajem autokaru dla szkół i przedszkoli daje możliwość skorzystania w trakcie podróży z pomocy wykwalifikowanych pilotów wycieczek, którzy pomogą zorganizować czas nauczycielom i odciążą ich od obowiązków, które spoczywają na barkach opiekunów wydelegowanych przez placówkę. Znają oni doskonale trasy, którymi się poruszamy i pomogą ustalić miejsca na postój czy zorganizować czas w trakcie podróży.


ELKARBUS TO BEZPIECZNY AUTOKAR I DOŚWIADCZONY KIEROWCA

Wynajem autokarów dla szkół i przedszkoli to zaufanie jakimi obdarzanie nas Państwo dając nam pod opiekę swoje pociechy. Mając to na uwadze Nasza firma należy do programu „Bezpieczny autobus” powołanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Daje to możliwości sprawdzenia pojazdu.

Stara maksyma mówi, że kontrola jest najwyższą odznaką zaufania dlatego właśnie Nasze autokary możecie sprawdzić Państwo na stronie: https://bezpiecznyautobus.gov.pl/

Zapytaj o pojazd z naszej floty, który Cię interesuje i sprawdź:
+48 691 441 677

Więcej o bezpieczeństwie naszych autobusów przeczytacie Państwo także na stronie:
https://elkarbus.pl/bezpieczny-autobus/